Phone

Za 8 500 dolárov by mohol byť tento prestavaný BMW 330i titul 04 výhodný?

Dobrá cena alebo nie BMW 330i ZHP 2004

Chcel som sa ťa opýtať, či chceš evanjelium Alebo prvé zlé správy v tento deň Dobrá cena alebo žiadne kocky Beamer, ale pustil som mačku z vrchnej tašky o tom Obnovená adresa. Pozrime sa, či zvyšok auta a jeho cena Prekonaj tú čiernu škvrnu.

Minulý piatok zavládol chaos, keď predajca Ooup-filter Toyota Tercel SR5 Wagon z roku 1984 Znížená cena auta v reklame zo 4 500 USD na 3 750 USD v rámci konkurencie. Do čerta s impulzívnym predajcom! Každopádne, málokto z vás ho vlastnil za pôvodnú cenu alebo za novú vylepšenú cenu, niektorí z vás v komentároch predpovedali, že Toyota bude stáť 500 dolárov, perfektné. Tento názor sa pretavil do hlasov, keď bol Tercel zosadený v roku 73 Percento bez straty kociek.

Fotografia k článku s názvom Za 8 500 dolárov môže tento prestavaný titul BMW 330i ZHP z roku 2004 poskytnúť dôveru?

Napriek ťažkostiam Toyoty minulý piatok si stále dokázala udržať čistý titul a zdalo sa, že existuje bez prekážok veľkých havárií, prevzatí poisťovateľov, alebo čarodejníctvo. To isté sa dnes nedá povedať BMW 330i 2004. Namiesto toho, ako je uvedené v inzeráte, tento Bimmer má prestavaný názov, hoci S nehodou to zrejme nemalo nič spoločné. Tiež prejde 150 000 míľ 24 hodín denne, na vzdialenosť prenosný Veci ako puzdrá, brzdové vedenia atď.

Je to škoda, pretože 330i je skutočne dobre vybavený, s balíkom výkonu a vzhľadu ZHP a šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. Je tiež nalakovaný červenou farbou Detain a má 18-palcové M kolesá s dvojitými lúčmi. Vnútri je kabína obšitá kožou na športových sedadlách a zadnom sedadle. A to Vyznačuje sa reliéfnym pásom z uhlíkových vlákien, ktorý prechádza cez prístrojovú dosku a hornú časť dverí a siaha až po obvod prevodovky.

Fotografia k článku s názvom Za 8 500 dolárov môže tento prestavaný titul BMW 330i ZHP z roku 2004 poskytnúť dôveru?

Zdá sa, že všetko v aute je vo veľmi dobrom stave, hoci odvtedy pravdepodobne nie je žiadny dôkaz o „vôni nového auta“. Zrejme to Úplne povinné Tri stromčeky osviežovačov vzduchu v kabíne, aby ste sa nedostali von.

Podľa oznámenia sa autu “darí”. Oznámenie tiež zmierňuje obavy týkajúce sa chladiaceho systému auta, čo je nepríjemný problém so spoľahlivosťou v šesťvalcových autách E46. Tu je vymenené takmer všetko, nová chladiaca kvapalina, vodná pumpa, Termostat udržuje chladničku auta neporušenú.

Fotografia k článku s názvom Za 8 500 dolárov môže tento prestavaný titul BMW 330i ZHP z roku 2004 poskytnúť dôveru?

Je to v poriadku, pretože toto sú autá, do ktorých sa naozaj chcete dostať rezať. Balík ZHP prináša 330i takmer M3 úrovne výkonu prostredníctvom premapovanej ECU, dostupných šesťrýchlostných radov a kratšieho koncového pohonu v zadnej časti s obmedzeným preklzom. Keď je začiarknutá možnosť ZHP, M54 3,0-litrový radový šesťvalec zvýši výkon z 227 na 235 koní a posunie svoj červený pruh o 300 otáčok vyššie ako štandardné 330i. Z nuly na šesťdesiatkrát to trvalo asi päť a pol sekundy a ovládanie bude pôsobivé aj dnes.

Fotografia k článku s názvom Za 8 500 dolárov môže tento prestavaný titul BMW 330i ZHP z roku 2004 poskytnúť dôveru?

Esteticky balíček pridal hlbšiu prednú zásteru, predĺženie otočného panelu a super hladké M kolesá. S týmto všetkým dohromady je 330i autom, ktoré hovorí a vydáva sa na cestu.

Ale je to všetko na nič? Toto auto má predsa tú prezývku prerobenú. Musí pre Niektoré nevysvetliteľné predchádzajúce priestupky, ktoré zjavne neboli nehodou. Možno sa mu vrátila krádež? Možno to bolo pri povodni? koho poznáš problém to je Rekonštrukcia adresy môže vážne ovplyvniť hodnotu auta. Sakra, niektoré poisťovne neponúkajú plné krytie na prerobené auto, čo znamená, že ak by ste niekedy mali vážnu nehodu, mohli by ste mať finančné problémy.

Fotografia k článku s názvom Za 8 500 dolárov môže tento prestavaný titul BMW 330i ZHP z roku 2004 poskytnúť dôveru?

Toto všetko je však riziko, ktoré sú niektorí ochotní podstúpiť.e – pokiaľ riziko vedie k primerane nízkej cene za znečisťujúce vozidlo. V prípade tohto vytúženého 330i je táto cena 8 500 dolárov. Teraz, ako referenčný bod, je tu súbor Nízky počet najazdených kilometrov a iný farebný príklad toho istého modelu s prívesom čo už viac ako zdvojnásobilo dopyt po tomto vozidle. Áno, je to druh porovnávania jabĺk a trochu iný druh porovnávania jabĺk, ale chápete.

Teraz k pointe tejto diskusie: má tento 330i hodnotu 8 500 dolárov s jeho prestavaným titulom? Alebo sa vám táto cena zdá príliš riskantná?

Je to vaše rozhodnutie!

Seattle, Washington, craigslistkam ísť tu Ak reklama zmizne.

H/T na FauxShizzle pre pripojenie!

POMOZTE MI S NPONDOM. kopni ma dovnútra [email protected] A dal mi tip za pevnú cenu. Nezabudnite pridať rukoväť Kinja.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment