Phone

YouTube Shorts uvádza na trh „funkciu Remix“, ktorá pridáva segmenty videa do nového obsahu vo svete krátkych videí / digitálnych informácií

YouTube Shorts uvádza na trh „funkciu Remix“, ktorá pridáva segmenty videa do nového obsahu vo svete krátkych videí / digitálnych informácií
Written by pocox3

YouTube Shorts spustilo úplne novú funkciu remixu, ktorá umožňuje tvorcom začleniť krátke segmenty videí do nového obsahu.

Táto funkcia by bola svojou povahou veľmi podobná TikTok’s Stitch. Technickí experti si navyše myslia, že je to najlepšie vidieť ako rozšírenie funkcie remixu aplikácie. Ak ste to ešte nevedeli, tvorcovia mali vždy možnosť vziať si zvukové ukážky z rôznych miest s videom a zakomponovať ich do príspevkov pre krátke videá.

Po zavedení novej funkcie môžu používatelia očakávať, že pri predvolených nastaveniach budú pre svoje remixy používať rôzne videá YouTube.

Medzitým spoločnosť objasnila, ako by používatelia, ktorí nechcú pridávať obsah z iných oblastí, mali vybrať viditeľné tlačidlo odhlásenia v Štúdiu YouTube.

Pamätajte však, že z vyššie uvedeného pravidla existuje iba jedna výnimka. Žiadne hudobné video obsahujúce materiál chránený autorskými právami od audio partnerov platformy nemožno použiť na remixy.

YouTube tiež vysvetlil, ako nie je možné vybrať obsah z krátkych videí na remixovanie. To je veľmi odlišné od TikTok, ktorý umožňuje svojim používateľom zabrániť ostatným vo odbere vzoriek z ich videí zmenou nastavení ochrany osobných údajov.

Tvorcovia krátkych videí Shorts však majú obmedzené možnosti, pokiaľ ide o obmedzenia, kde môžu odstraňovať svoj vlastný pôvodný obsah, aby pomohli zastaviť zvuk z iných krátkych videí. Tým by sa nepriamo odstránili podobné šortky, z ktorých bol vzorkovaný obsah.

Toto sú veľmi jasné a podrobné pravidlá služby YouTube, ktoré ukazujú, ako sa investovalo do poskytovania platformy alebo komunity tvorcom krátkych videí na rast a potenciálny rast. Nezabúdajme však, aký je trochu priebojný, pokiaľ ide o zapojenie všetkých, ktorí robia videá na Platforme.

Ak vás zaujíma, ako používať novú funkciu, nie je príliš technická. Stačí kliknúť na Vytvoriť a potom na Vystrihnúť, ktoré sa nachádzajú vo funkcii „Remix“. A odtiaľ môžete ochutnať niekoľko segmentov videa, ktoré sú v sekcii videí YouTube Shorts a môžete ich použiť ako svoje vlastné.

Čo to znamená pre YouTube a aký prínos to pre platformu prinesie? Nuž, odpoveď je jednoduchá. Toto rozšírenie znamená poskytnúť mnohým tvorcom krátkych filmov prístup k miliardám videí. Okrem toho sa tiež hovorí, že platforma získa novú konkurenčnú výhodu oproti Snapchatu, Instagramovým kotúčom a dokonca Spotlight. A pamätajte, že žiadna z týchto aplikácií nemá takú popularitu ako sťahovanie videí ako YouTube.

Okrem pridávania nových remixov do Shorts dnes YouTube tiež oznámil, ako plánuje poskytnúť autorom lepší prístup k svojmu prehrávaču Shorts na iných zariadeniach. To znamená, že si túto funkciu teraz môžete vychutnať prostredníctvom svojej mobilnej webovej stránky, počítača a tabletu.

Už o pár týždňov by tvorcovia videli na svojej domovskej stránke symbol Shorts, po ktorom by nasledovala karta Shorts. A keď nájdu video podľa vlastného výberu, jednoducho prejdú na funkciu Shorts, zatiaľ čo potiahnutím vo zvislom smere zobrazí väčšie videá.

Minulý rok počas leta YouTube oznámil svoj Shorts Fund s cieľom motivovať autorov, aby do konca tohto roka vytvárali viditeľnejšie a pútavejšie krátke videá.

Preto ich tvorcovia, ktorí majú nárok na príjem, dostanú každý mesiac z daného fondu.

Čo sa týka platovej stupnice, tá sa môže pohybovať kdekoľvek od 100 do približne 10 000 $ a vo všeobecnosti sú viazané na generované zobrazenia a mieru prijatej angažovanosti.

Používatelia iOS môžu očakávať, že získajú prístup k novej funkcii remixu na Shorts už dnes, zatiaľ čo používatelia Androidu očakávajú zavedenie v blízkej budúcnosti.

Prečítajte si ďalej: YouTube oznamuje vzrušujúce aktualizácie pre autorov vrátane pokynov pre kanály, štatistík vyhľadávania a ďalších

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment