Phone

Všetko, čo zatiaľ vieme o Saints Row

Všetko, čo zatiaľ vieme o Saints Row
Written by pocox3

Oznámenie nového Saints Row hra na The Game Awards minulý rok bola prekvapením. Táto franšíza bola nečinná od konca éry Xbox 360 a PlayStation 3 a vo svojich komediálnych sklonoch bola čoraz absurdnejšia. Napriek svojim začiatkom na úrovni terénu GTA klon, Saints Row skončil s hrou, ktorá posunula hranice dôverčivosti. Svätí, vychovaní v Bielom dome, boli uväznení vo vnútri a Matrix– počítačová simulácia vytvorená mimozemskou rasou bojovníkov. Vnútri simulácie prijali Svätí Represiaštýlové superschopnosti a použili ich na manipuláciu s programom pre svoje vlastné účely.

Áno. Začalo to byť zvláštne.

A tak o desaťročie neskôr, Saints Row je nastavený na reštart v roku 2022, ktorý sa vráti k pôvodnej atmosfére na úrovni terénu. Tu je všetko, čo vieme o novej hre.

Dátum vydania a platformy

Saints Row je momentálne naplánované na vydanie 23. augusta 2022. Hoci hra už raz meškala, neočakávame žiadne veľké prerušenia pred jej novým dátumom spustenia. Saints Row bude spustený na platformách PlayStation 5 a Playstation 4, Xbox Series X | S a Xbox One a Windows PC cez Epic Games Store.

Vývojár

Vývojár z Saints Row je tvorcom série Volition. Hru bude produkovať materská spoločnosť Volition, Deep Silver. Toto bude prvá hra od Volition Agenti chaosuďalší Represia– štýl otvoreného sveta. Deep Silver získal štúdio v roku 2013 spolu s Saints Row a červená frakcia IP.

Nastavenie

Saints Row sa odohráva v Santo Ileso, fiktívnom meste v aproximácii južnej Kalifornie. Mesto sužuje kriminalita. Keď si mesto rozbije mnoho gangov a stretnú sa za hranicami, skupina mladých povýšencov sa rozhodne, že chcú vstúpiť. Ich cieľom je stať sa dominantnou kriminálnou veľmocou v Santa Ileso a poslední obyvatelia Saints Row sa nezastavia, kým nebudú sebestační. Vyrobené.

Santo Ileso je jednoznačne založené na mestách južnej Kalifornie ako Los Angeles a San Diego. Okrem centrálnych obchodných štvrtí a predmestí, Saints Row obklopuje svoje mesto blízkymi púšťami a pohorím a zdá sa, že hráčom ponúka niekoľko rôznych miest na objavovanie za hranicami mesta. Očakávame však, že veľkú väčšinu hry budete v Santo Ileso.

Ako ste si mohli všimnúť, Saints Row má trochu uzemnenejší prístup ako niektoré predchádzajúce položky v seriáli. To neznamená, že je to tmavé, drsné miesto Saints Row reštart, ďaleko od toho. Zdá sa, že je tu stále veľa charakteru a humoru. Počas Aerosmith sa však neocitnete pri zneškodňovaní nuke vo vzduchu Nechcem nič zmeškať výbuchy v pozadí, len aby ste boli za svoje hrdinské činy vymenovaný za prezidenta Spojených štátov. Zatiaľ sa zdá, Saints RowDni extrémnej satiry na nos má za sebou.

Namiesto toho toto nové Saints Row reboot prinesie sériu späť o niečo bližšie k originálu z roku 2006. Hlúpe, neúctivé, no stále zakorenené v myšlienke, že Saints sú pouličný gang, ktorý si vydobyl meno a identitu.

Vlastnosti

Prvá vec, ktorá vás pravdepodobne napadne pri zvažovaní Saints Row nakreslený. Jedným z definujúcich aspektov série bola široká škála zbraní a táto nová hra chce viac. To, čo sme doteraz videli, ukazuje arzenál starých obľúbených. Guľomety. Poľovnícke pušky. Raketomet. Všetky klasiky a tiež trochu dvojitého ovládania, ako to vyzerá. Veľmi nás bude zaujímať, ako sa boj vyvinie, ale vyššie uvedený herný trailer jasne ukazuje, že hra bude na hráča pravidelne hádzať dosť intenzívne scenáre prestreliek.

Vozidlá sú druhým najbežnejším prvkom v podobnej hre Saints Row, a zdá sa, že sa tu s nimi veľa deje. V hre sme už videli mnoho rôznych vozidiel, od základných sedanov a poklopov až po monster trucky, policajné autá, golfové vozíky, helikoptéry a dokonca aj lietadlá.

Svoju úlohu zohrávajú aj vylepšenia postavy, od vášho vysoko prispôsobiteľného modelu postavy a kostýmov až po bojové pohyby a vylepšenia. Vážne, pozrite si trailer vyššie a povedzte mi, že wingsuit nevyzerá super zábavne. Tvorca postavy tiež vyzerá dosť hlboko. V tomto zvýraznenom kotúči vyššie majú veľmi zvláštnych ľudí. Ostáva len dúfať, že podobnú customizačnú lásku dostanú aj zbrane v hre.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment