Economie Phone Technology

Tretia generácia slúchadiel Apple AirPods klesla na 150 dolárov, plus najlepšie technologické ponuky na zvyšok týždňa

Valentina Palladino
Written by pocox3

Všetky produkty odporúčané spoločnosťou Engadget vyberá náš redakčný tím nezávisle od našej materskej spoločnosti. Niektoré z našich príbehov obsahujú pridružené odkazy. Ak si niečo zakúpite prostredníctvom jedného z týchto odkazov, môžeme získať províziu pre pridruženú spoločnosť.

Počas prázdninového víkendu zostáva v predaji množstvo gadgetov. Najnovšie slúchadlá Apple AirPods zostávajú v zľave 30 USD a 150 USD a môžete si vybrať AirPods Pro za 175 USD. Vybrané farby Apple Watch Series 7 sú v predaji už za 313 dolárov a počas jarného výpredaja spoločnosti Microsoft môžete ušetriť na množstve zariadení Surface. Nakoniec Amazon znížil svoj bežný Kindle na 55 dolárov a zároveň znížil ceny svojich tabliet Fire. Tu sú najlepšie technické ponuky tohto týždňa, ktoré môžete ešte dnes získať.

AirPods (3. generácia)

Apple úplne prepracoval AirPods pre verziu tretej generácie s najväčšími zmenami v dizajne a kvalite zvuku.

Billy Steele/Engadget

Nové slúchadlá od Apple sa práve teraz blížia k svojej historicky vysokej cene. Slúchadlá AirPods tretej generácie si môžete kúpiť za 150 dolárov alebo 30 dolárov za zľavu z bežnej ceny. Udelili sme im skóre 88 za vylepšený dizajn, oveľa lepšiu kvalitu zvuku a dlhšiu výdrž batérie.

Kúpte si AirPods (3. generácia) na Amazone – 150 dolárov

AirPods Pro

Apple AirPods Pro

Billy Steele / Engadget

Slúchadlá AirPods Pro od Apple sú opäť v predaji za 175 dolárov, čo je 30 % zľava z ich bežnej ceny. Dali sme im hodnotenie 87 za lepšie prispôsobenie, dobrú kvalitu zvuku a solídne ANC.

Kúpte si AirPods Pro na Amazone – 175 dolárov

iPad 10,2 palca

Fotografie z recenzie Apple iPad (2021).

Nathan Ingraham / Engadget

Amazon aj Walmart majú iPad základnej úrovne práve teraz za 309 dolárov, čo je o 20 dolárov menej ako pri bežnej cene. Panelu sme udelili skóre 86 za lepší výkon, vynikajúcu výdrž batérie a predné kamery kompatibilné s Center Stage.

Kúpiť 10,2-palcový iPad od Amazonu – 309 dolárov Kúpiť 10,2-palcový iPad od Walmartu – 309 dolárov

Apple Watch Series 7

Mnoho farebných možností 41 mm Apple Watch Series 7 stojí 330 USD, čo je o 70 USD menej ako pri bežnej cene. Zelený model je ešte lacnejší, za 313 dolárov. Nositeľnému zariadeniu sme dali skóre 90 za väčšiu obrazovku, rýchlejšie nabíjanie a praktické funkcie watchOS 8.

Kúpte si Apple Watch Series 7 na Amazone od 313 dolárov

Mac Mini M1

Apple Mac mini

Engadget

Počítač Mac Mini M1 si môžete kúpiť za 570 USD, čo je historicky najvyššie číslo, vďaka kupónu 99 USD, ktorý sa automaticky uplatní pri pokladni. Beží na osemjadrovom CPU, osemjadrovom GPU, 16-jadrovom neurónovom engine, 8GB RAM a 256GB úložisku. Je to dobrá voľba, ak chcete relatívne nový písací stôl, ktorý vám na stole nezaberie príliš veľa miesta.

Kúpte si Mac Mini M1 na Amazone – 570 dolárov

Jarný výpredaj spoločnosti Microsoft

Do 21. apríla môžete počas jarného výpredaja spoločnosti Microsoft ušetriť stovky na zariadeniach Surface, hrách Xbox a ďalších. Surface Laptop Go je zľavnený až o 200 USD, takže model s procesorom Core i5, 8 GB RAM a 256 GB úložného priestoru môžete získať za 700 USD.

Kúpte si Surface Laptop Go od spoločnosti Microsoft za 400 USD v jarnom výpredaji spoločnosti Microsoft

Amazon Kindle

Amazon Kindle

Engadget

Štandardná cena Amazonu Kindle je 55 dolárov, čo je o 35 dolárov lacnejšie ako zvyčajne. Môžete si tiež vyzdvihnúť detskú edíciu za 65 dolárov namiesto zvyčajných 110 dolárov. Zatiaľ čo najnovšie Paperwhites majú veľa zvončekov a píšťaliek, štandardný Kindle je stále dobrou voľbou pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet.

Kúpte si predaj Kindle na Amazone

tablety Amazon Fire

Amazon Fire HD 8 (2020)

Valentina Palladino / Engadget

V súčasnosti je v predaji niekoľko tabliet Fire vrátane Fire HD 8, ktorých cena je 50 dolárov. Väčší Fire HD 10 bol tiež zľavnený na 100 dolárov, čo je o 50 dolárov menej ako jeho bežná cena. Tieto dlaždice sú dobrou voľbou pre tých, ktorí chcú základné, ľahké zariadenie na cestovanie alebo veci, ako je nakupovanie online a kontrola e-mailov z pohovky.

Kúpiť Fire HD 8 na Amazone – 50 dolárov Kúpiť Fire HD 10 na Amazone – 100 dolárov

iRobot Roomba j7+

iRobot Roomba j7+

ja robot

Roomba j7+ a s9+ od iRobota sú práve teraz v zľave 200 dolárov u Wellbots, keď použijete kód ENGMOM200 pri registri. Toto sú jedny z najsilnejších robotických vysávačov v odbore: j7+ má praktickú funkciu „detekcie hovienok“, zatiaľ čo s9+ má najsilnejší sací výkon zo všetkých Roomba. Obidva sa dodávajú aj s čistými podstavcami, ktoré umožňujú robotom automaticky vyprázdniť svoje nádoby po každom upratovaní.

Kúpiť Roombu j7+ u Wellbots – 599 USD Kúpiť Roombu s9+ u Wellbots – 799 USD

Inteligentný termostat Amazon

Inteligentný termostat Amazon klesne späť na 48 dolárov

Amazon

Inteligentný termostat od Amazonu je opäť v predaji za 48 dolárov, čo je 20% zľava z bežnej ceny. Zariadenie s certifikáciou Energy Star využíva technológiu Home Thermostat od Honeywell, ktorá vám pomôže ušetriť na nákladoch za energiu – a podobne ako iné zariadenia Amazon spolupracuje s Alexou, takže môžete pomocou hlasových príkazov ovládať teplotu vo vašej domácnosti.

Kúpte si inteligentný termostat na Amazone – 48 dolárov

termostaty Google Nest

Google Nest Learning Thermostat

Google

Štandardný Nest Thermostat od Googlu aj pokročilejší model Learner zostávajú v súčasnosti zľavnené. Bežnú verziu si môžete kúpiť za 119 dolárov, zatiaľ čo termostat Learn je stále v predaji za 200 dolárov. Zdieľajú väčšinu rovnakých funkcií, no získate elegantnejší dizajn, displej s vysokým rozlíšením a možnosť pripojenia k teplotným senzorom Nest s modelom učenia.

Kúpte si Nest Thermostat na Amazone – 119 USD Kúpte si Nest Learning Thermostat na Amazone – 200 USD

Chromecast s Google TV

Google Chromecast s Google TV

Google

Najnovší Chromecast s Google TV je v predajniach Walmart a Best Buy so zľavou 10 USD, čím sa cena znížila na 40 USD. Kompaktnému streamovaciemu zariadeniu sme dali skóre 86 za solídne diaľkové ovládanie, dobrú integráciu Google Assistant a podporu obsahu 4K s Dolby Vision a Atmos.

Kúpte si Chromecast s Google TV na Walmarte – 40 USD Kúpte si Chromecast s Google TV za Best Buy – 40 USD

Nové technologické ponuky

Darčekové poukážky Apple

Môžete získať propagačný kredit 5 $, keď si kúpite darčekovú kartu Apple v hodnote 50 $ od Amazonu, keď použijete kód APPLEAL alebo APPLEAPRIL pri registri. Propagačný kredit je možné použiť pri budúcich nákupoch na Amazone, a hoci nejde o obrovský kredit, je to viac, ako zvyčajne vidíme priložený k darčekovým kartám Apple.

Kúpte si darčekové poukážky Apple na Amazone

Jabra Elite 7 Active

Slúchadlá Elite 7 Active sú momentálne so zľavou 17 % a cenou 150 USD. Toto sú niektoré z najnovších púčikov značky Jabra a majú špeciálny povlak „ShakeGrip“, ktorý pomáha udržiavať púčiky na mieste počas potiacich sa tréningov. Elite 7 Active navyše podporuje nastaviteľné ANC, technológiu HearThrough a štyri mikrofóny pre lepšiu kvalitu hovoru.

Kúpiť Elite 7 Active na Amazone – 150 dolárov

Veľkonočný výpredaj Satechi

Do 17. apríla môžete v Satechi pomocou kódu získať zľavu 15 %. VEĽKÁ NOC15a pri objednávkach v hodnote 100 USD alebo viac sa s kódom zvýšia až o 20 %. VEĽKÁ NOC20. Je vhodný čas na kúpu novej klávesnice, myši, rozbočovača USB-C alebo iného príslušenstva, zatiaľ čo ho môžete získať lacnejšie.

Nakupujte veľkonočný výpredaj Satechi

NordVPN

Najnovšia ponuka spoločnosti NordVPN vám ušetrí 51 % z ceny dvojročného predplatného, ​​takže za toto obdobie zaplatíte iba 96 USD. Po prvých dvoch rokoch sa cena zvýši na 99 dolárov ročne. NordVPN je jedným z našich obľúbených vďaka svojej rýchlosti, politike bez protokolovania, tisíckam serverov na výber a skutočnosti, že jeden účet podporuje až šesť pripojených zariadení.

Prihláste sa na odber NordVPN (2 roky) – 96 USD

Nasledovať @EngadgetDeals na Twitteri, kde nájdete najnovšie technologické ponuky a tipy na nakupovanie.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment