Phone

Švédsky startup Coherence získal dodatočné finančné prostriedky na svoj komplexný súbor nástrojov na vytváranie sietí pre viacerých hráčov

Švédsky startup Coherence získal dodatočné finančné prostriedky na svoj komplexný súbor nástrojov na vytváranie sietí pre viacerých hráčov
Written by pocox3

Consistency, startup so sídlom v Malmö, získal ďalších 8 miliónov dolárov. Spoločnosť poskytuje užívateľsky príjemnú a otvorenú platformu, ktorá ponúka komplexné nástroje a doplnok pre vývojárov na spúšťanie a testovanie ich hier. Kolo financovania viedla spoločnosť Griffin Gaming Partners za účasti mnohých ďalších investorov. Spoločnosť kapitál využije na zlepšenie technológie a rozšírenie tímu.

Consistency získa investíciu 8 miliónov dolárov za prelomovú technológiu pre viacerých hráčov

Griffin Gaming Partners vedie silnú skupinu investorov na podporu vývoja prelomovej sieťovej technológie, ktorá sprístupňuje vývoj hier pre viacerých hráčov každému.

Spoločnosť Coherence oznamuje, že získala ďalších 8 miliónov dolárov na podporu vývoja svojej prelomovej sieťovej technológie, keďže pokračuje vo svojej misii vyrovnávať podmienky pre vývoj hier pre viacerých hráčov.

Toto posledné kolo financovania podporí spoločnosť Consistency pri pokračovaní v rozširovaní svojho tímu a nasadzovaní svojich technológií tvorcom hier, čím poskytuje vzrušujúce príležitosti na demokratizáciu vývoja skúseností pre viacerých hráčov v reálnom čase. Spoločnosť založil a vedie bývalý generálny riaditeľ Playdead (Limbo, Inside) a spoluzakladateľ Dino Patti. Tím C-level zahŕňa Tadej Gregorcic ako spoluzakladateľa a CTO, ktorý spolupracoval so spoločnosťami Supercell, LG a adidas, ako aj Sentu Jakobsen ako COO so skúsenosťami v Radical Entertainment, DeNA, Crytek, THQ Nordic a DICE.

Toto kolo viedla spoločnosť Griffin Gaming Partners s účasťou mnohých ďalších investorov. S investičným portfóliom, ktoré zahŕňa Discord a Overwolf, je spoločnosť Coherence nadšená zo spolupráce s Griffinom, investorom, ktorý je známy svojimi odbornými znalosťami a znalosťami pri identifikácii prelomových spoločností v inovatívnom a neustále sa meniacom odvetví.

Coherence je otvorená, ľahko použiteľná a vysoko škálovateľná platforma na vytváranie hier pre viacerých hráčov a virtuálnych svetov. Consistency sa spočiatku spustí s Unity SDK a doplnkom (s ďalšími platformami, ktoré budú nasledovať) a umožní vývojárom mať funkčný prototyp pre viacerých hráčov v priebehu niekoľkých minút. Platforma uľahčuje vytváranie, testovanie a nasadzovanie sieťových hier ako kedykoľvek predtým, vďaka čomu je vývoj hier pre viacerých hráčov dostupný pre každého.

konzistencia, Dino Patti

„Zážitky pre viacerých hráčov v reálnom čase majú stále významný nevyužitý potenciál,“ povedal spoluzakladateľ Dino Patti. “Pokiaľ ide o vytváranie hier pre viacerých hráčov, existuje veľa prekážok, ktoré môžu efektívne zastaviť kreatívny proces na začiatku vývoja hry. Dôsledne chceme tieto bariéry prelomiť a toto posledné kolo financovania nám pomôže splniť túto misiu.” Doteraz to bola veľmi vzrušujúca cesta a nemôžem sa dočkať, kedy sa k nášmu už tak úžasnému tímu pridajú ďalšie talenty.“


Konzistentnosť, Griffin Gaming Partners, Anthony Palma

„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s talentovaným tímom Consistency na vytvorení novej generácie technológie pre viacerých hráčov pre hry,“ povedal Anthony Palma, partner spoločnosti Griffin Gaming Partners. „Ako bývalý herný vývojár poznám z prvej ruky, akým výzvam musia Dino a jeho tím čeliť pre tvorcov. Sme nadšení, že môžu viacerým tvorcom hier umožniť konzistentne vytvárať škálovateľné a komplexné multiplayerové zážitky.

Consistency má v súčasnosti množstvo nových pracovných pozícií, aby sa pripojili k ich vzrušujúcemu tímu talentov z odvetvia, ktorí pracovali na všetkom, od gigantov ako Hearthstone až po kriticky uznávané nezávislé tituly ako Else Heart.Break().

O konzistentnosti

Založil ho spoluzakladateľ Playdead Dino Patti v roku 2018 po sérii rozhovorov so zakladateľom Unity Davidom Helgasonom. Consistency je sieťový nástroj, platforma a sada nástrojov a doplnkov pre vaše obľúbené prostredie na vývoj hier, ktoré sú navrhnuté tak, aby demokratizovali spôsob, akým vývojári vytvárajú prepojené zážitky. Jeho poslaním je dať každému vývojárovi hier, bez ohľadu na ich technickosť, silu na vytvorenie prepojenej hry.

Kliknite sem a prečítajte si ďalšie správy o financovaní.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment