Phone

Prišiel nový rad Samsung Galaxy A a „A“ znamená úžasné

Prišiel nový rad Samsung Galaxy A a „A“ znamená úžasné
Written by pocox3

Séria Galaxy A od Samsungu je obľúbená už od svojho vzniku a môže sa pochváliť niektorými z najpopulárnejších telefónov na dnešnom trhu. A teraz značka predstavila nie jeden, nie dva, ale päť nových telefónov v sérii. Tieto telefóny prinášajú nový dizajn a neuveriteľné funkcie na úrovni vlajkovej lode do radu Galaxy A. Spoločnosť Samsung rozbehla ošiaľ, keď značka uviedla na trh Galaxy A13, Galaxy A23, Galaxy A33 5G, Galaxy A53 5G a Galaxy A73 5G v Indii (ktorá práve otvorila predzásoby v digitálnych a offline obchodoch). Keďže tieto telefóny patria k najpredávanejšej sérii smartfónov Samsung, okolo týchto ponúk je veľa rozruchu. Poďme sa teda bez straty času pozrieť, čo si pre nás Samsung pripravil.

Brilantná inovácia zodpovedá hodnote ceny

Nové telefóny Samsung Galaxy série A dokážu poskytnúť výnimočnú hodnotu za dostupné ceny. Aby ste mali dobrú predstavu, Samsung Galaxy A73 5G je dodávaný s 108-megapixelovým fotoaparátom na špičkovej úrovni s optickou stabilizáciou obrazu (OIS), ktorý poskytuje výkon fotoaparátu, ktorý môže dať špičkovým smartfónom za svoje peniaze. Samsung A53 5G je vybavený pohlcujúcim Super AMOLED displejom s najlepšou obnovovacou frekvenciou 120 Hz pre plynulé prehliadanie. Samsung A33 5G ponúka vynikajúcu kombináciu 5nm procesora novej generácie, videí a fotografií bez rozmazania cez OIS a postriekaniu a odolnosti voči postriekaniu a prachu vďaka IP67, funkcie, ktoré neuvidíte vo vlajkových smartfónoch.

Vďaka atraktívnym cenám telefónov radu Galaxy A spoločnosť Samsung zaistila, že najnovšie inovácie v technologickom priemysle, ktoré sú už dlho exkluzívne pre mobilné telefóny vyššej kategórie, si teraz môže vychutnať viac ľudí a obohatiť ich používateľskú skúsenosť.
Ak porovnáte tieto nové telefóny radu Galaxy A s akýmkoľvek iným telefónom v ich cenovej kategórii, zistíte, že tieto nové smartfóny ponúkajú výnimočnú hodnotu za svoju cenu. Jednou z najlepších vecí na týchto nových telefónoch je, že žiaria na všetkých frontoch. Zatiaľ čo niektoré iné telefóny na trhu skončia ako poníky na jeden trik, tieto telefóny ponúkajú bezkonkurenčný celkový zážitok v príslušných cenových bodoch. Či už chcete špičkové fotoaparáty, brilantné pohlcujúce displeje alebo len surový výkon, tieto telefóny majú všetko.

Tu je to, čo robí nové telefóny série Galaxy A jedinečnými!

Špičkový 108MP snímač s OIS

Zatiaľ čo úplne nový Galaxy A73 5G ponúka niekoľko úžasných funkcií, ak máme vyzdvihnúť najpôsobivejší aspekt telefónu, je ťažké prehliadnuť masívny 108MP hlavný fotoaparát (s podporou OIS a VDIS). Vďaka novému snímaču telefón zachytáva snímky s o 44 % väčšou veľkosťou pixelov ako jeho predchodca. Detaily zachytené telefónom sú jednoducho ohromujúce. Senzor OIS umožňuje fotoaparátu nahrávať stabilné, profesionálne vyzerajúce videá aj bez použitia ďalšieho stabilizačného zariadenia.

Snímajte videá a fotografie bez rozmazania s OIS

Optická stabilizácia obrazu je jednou z najvyhľadávanejších funkcií fotoaparátu, pretože výrazne zlepšuje kvalitu obrazu. Aj keď je to zvyčajne vyhradené pre vlajkové lode, Samsung ho nejako sprístupnil pre svoje zariadenia radu Galaxy A. Okrem Galaxy A73 5G podporuje OIS aj Galaxy A53 5G, Galaxy A33 5G a Galaxy A23. Vďaka OIS dokážu tieto telefóny zachytiť ultra plynulé videá a fotografie bez rozmazania. OIS pomáha aj pri nočnom fotografovaní, vďaka čomu tieto telefóny dokážu zachytiť čisté snímky a videá aj pri slabom osvetlení.

Vzrušujúce funkcie fotoaparátu ako Object Eraser a Photo Remastering

Nové telefóny Galaxy A ponúkajú špičkový hardvér fotoaparátu a na doplnenie tohto skvelého hardvéru fotoaparátu aj skvelé softvérové ​​funkcie fotoaparátu. Telefón ponúka funkcie ako Object Eraser, ktorý vám pomôže odstrániť nechcené predmety z vašich fotografií. Telefón je tiež dodávaný s funkciou AI Photo Remaster, ktorá vám umožní retušovať staré fotografie a fotografie s nízkym rozlíšením, aby boli lepšie.

120Hz Super AMOLED displej

Nové Galaxy A73 5G a Galaxy A53 5G sú vybavené displejmi Super AMOLED s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, ktoré umožňujú plynulé prehliadanie a hranie. Či už pozeráte filmy alebo hráte hry, tieto panely poskytujú pohlcujúci zážitok, aký nenájdete na iných telefónoch v tejto cenovej kategórii. Najmä Galaxy A73 5G prichádza s displejom Super AMOLED+, ktorý využíva zobrazovaciu technológiu YOUM na poskytnutie o 30 % tenšej obrazovky ako bežné panely Super AMOLED, vďaka čomu je najobľúbenejším telefónom série A. koniec všetkých čias.

Stereo reproduktory s virtuálnym priestorovým zvukom

Pohlcujúce obrazovky a dvojdňová výdrž batérie už robia z telefónov Galaxy A ideálne zariadenia na konzumáciu médií. Spoločnosť Samsung tam však neskončila, pretože spoločnosť zahrnula aj reproduktory s priestorovým zvukom poháňané technológiou Dolby Atmos, ktoré obohatia každú notu o neuveriteľné detaily a čistotu. S týmito telefónmi v rukách nepotrebujete slúchadlá, aby ste si vychutnali svoje obľúbené filmy a pesničky.

Pripravený na budúcnosť so štyrmi rokmi upgradov operačného systému

Telefóny Samsung Galaxy série A sú pripravené na budúcnosť v každom zmysle slova. Spolu s ponukou výkonných čipsetov a odolného hardvéru sa na nové telefóny dodáva záruka na aktualizáciu softvéru až štyri roky. To znamená, že sa nemusíte obávať, či získate najnovšie funkcie systému Android alebo nie. Keď si kúpite jeden z týchto telefónov, môžete si byť istí, že budete vždy prví, kto získa nové funkcie.

Funkcia RAM Plus ponúka až 16 GB RAM

Samsung Galaxy A Series si kladie za cieľ poskytnúť používateľom maximálny výkon a s funkciou RAM Plus tieto telefóny čítajú vaše vzorce používania a poskytujú dodatočnú virtuálnu pamäť RAM na zvýšenie výkonu. Vďaka tejto funkcii ponúkajú telefóny Galaxy A-series až 16 GB RAM. Môžete si byť istí, že s týmito telefónmi nikdy nebudete čeliť žiadnym oneskoreniam alebo problémom s výkonom.

Knox Security chráni vaše osobné údaje

Súkromie je jedným z najdôležitejších aspektov telefónu a platforma Samsung Knox Security chráni údaje používateľov v týchto nových telefónoch radu Galaxy A v reálnom čase. Umožňuje vám uchovávať vaše osobné fotografie, videá, súbory a aplikácie v zabezpečenom priečinku. Priečinok môžete zabezpečiť heslom alebo odtlačkom prsta, aby ste sa k svojim údajom dostali len vy. Vďaka viacvrstvovému zabezpečeniu chráni Samsung Knox vaše najcitlivejšie informácie pred malvérom a škodlivými hrozbami. Navyše získate aj panel ochrany osobných údajov, ktorý vám umožní ovládať, aké údaje zdieľate s aplikáciami v telefóne.

Nový vzrušujúci vizuálny dizajn a farby

Samsung Galaxy A-Series

Nové telefóny Galaxy A vyčnievajú z davu vzrušujúcim novým dizajnom a nádhernými farbami. Tieto telefóny sú štýlové a ponúkajú odolný dizajn. Galaxy A33 5G je dostupný v štyroch úžasných farbách: Úžasná modrá, Úžasná čierna, Úžasná broskyňová a Awesome White. Podobne môžete získať Galaxy A53 5G v štyroch rôznych farebných variantoch: úžasná čierna, svetlomodrá, biela a oranžová. Galaxy A73 5G je dostupný vo farbách Awesome Mint, Awesome White a Awesome Grey.

Séria Samsung Galaxy A ohromí indických kupujúcich smartfónov

Úplne nový rad Samsung Galaxy A ponúka telefóny v niekoľkých cenových reláciách, takže si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu. Bez ohľadu na to, ktoré zariadenie si vyberiete, získate skvelý zážitok zo smartfónu. Vďaka atraktívnemu dizajnu, špičkovému výkonu fotoaparátu, pohlcujúcim displejom, dvojdňovej výdrži batérie a zabezpečeniu na úrovni obrany nebude nesprávne povedať, že nové telefóny radu Galaxy A sú pripravené ovládnuť trh smartfónov.

Tak na čo čakáš? Kliknite na odkazy a objednajte si Galaxy A73 5G a Galaxy A53 5G z oficiálneho online obchodu Samsung!

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment