Phone

Prečo milujem Samsung Expert RAW v Galaxy S22 – a ako poráža iPhone ProRAW

Prečo milujem Samsung Expert RAW v Galaxy S22 – a ako poráža iPhone ProRAW
Written by pocox3

Fotím veľa na telefóny, ale môj záujem o to, aby boli dokonalé, sa historicky obmedzoval na to, aby bol môj objekt v zábere a zaostrený. Musím však poďakovať Samsungu, Galaxy S22 Plus a aplikácii Expert RAW za to, že vzbudili nový záujem o zlepšenie mojich fotografických zručností.

Expert Raw je bezplatná aplikácia, ktorá bola spustená s Galaxy S22 rodiny, ale s najnovšou aktualizáciou operačného systému Samsung OneUI 4.1 ho teraz môžete používať na Galaxy S21 Ultra, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Fold 2. A myslím si, že to stojí za vyskúšanie, pretože poskytuje väčšiu slobodu pri fotografovaní a úprave fotografií ľahko dostupným spôsobom.

Samsung Expert RAW: Prečo fotografovať do RAW?

Fotoaparáty Samsung Galaxy S22 Ultra na ľavej strane

(Obrazový kredit: budúcnosť)

Režim fotoaparátu Pro nie je novinkou – nájdete ho v predvolenej aplikácii fotoaparátu Samsung a podobných systémoch na iných telefónoch s Androidom. Sakra, fotenie RAW na smartfón je tu už nejaký čas.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment