Business Entreprise Phone Technology

Nové dôkazy silne naznačujú, že Pixel Watch od Google s Wear OS 3.1 sú blízko

Nové dôkazy silne naznačujú, že Pixel Watch od Google s Wear OS 3.1 sú blízko
Written by pocox3

Nové dôkazy silne naznačujú, že Pixel Watch od Google s Wear OS 3.1 sú blízko

Zatiaľ čo Google nebol nikdy známy svojou schopnosťou udržať nevydané produkty v tajnosti, legendárne Pixel Watch by mohli byť na pokraji prekonania nejakého rekordu, unikli v celej svojej kráse (údajne) pred vyše rokom bez toho, aby sa medzitým oficiálne zverejnili.

Za čo to stojí, nový dôkaz objavený Evanom Blassom (kto iný?) Zdá sa, že naznačuje, že „Pixel Rohan“ s Wear OS 3.1 je konečne za rohom. Ak by vám zmienka o operačnom systéme nestačila na predstavu o identite tohto zariadenia, musíme podotknúť, že „rohan“ bol dlho považovaný za interné kódové označenie Vôbec prvé inteligentné hodinky vlastnej značky Google.

Máj, júl a október sú na stole

Samozrejme, dnešné odhalenie znamená, že stále existuje (teoretická) šanca, že Big G nakoniec prijme niečo iné ako svoju oficiálnu marketingovú značku pre svoju odvážnu ponuku nováčika konkurovať špičkový rad Apple Watch.
Čo je možno dôležitejšie, teraz si môžeme byť takmer istí, že Pixel Watch predstavia novú verziu platformy Wear OS, ktorá však pravdepodobne neprinesie drastické zmeny v porovnaní s verziou 3.0 Pixel Watch. .

Toto všetko dáva perfektný zmysel, ak sa nás spýtate, pretože Google určite potrebuje nejaký nový softvér, ktorý by pomohol prvej generácii Pixel Watch získať čo najviac pozornosti a zároveň mať len málo čo robiť, pokiaľ ide o zásadné vylepšenia, po tom, čo sa znovu spustia spoločné sily so spoločnosťou Samsung. Noste OS vo veľkom štýle na Galaxy Watch 4 a Pozrite si 4 klasiky.
Teraz sa uvidí, či nedávna fáma o odložení na júl sa môže ukázať ako nepresná, pretože Google už pracuje na „interaktívnych návodoch“ pre prvých používateľov „Pixel Rohan“. Ak áno, mohli by sme vidieť Pixel Watch oficiálne predstavené na začiatku I/O Conference 2022 11. mája, pričom komerčné vydanie (aspoň v obmedzenom počte) sa potom uskutoční do konca toho istého mesiaca.
Upútavka Google I/O nasledovaná úplným oznámením v júli a skutočným zavedením zákazníkom neskôr v lete alebo dokonca v októbri je tiež možnosťou, ale s niekým, kto je rovnako dobre pripojený, dobre informovaný a spoľahlivý ako Evan Blass, ktorý nám hovorí: už to nebude dlho trvať“, určite si môžeme dovoliť snívať o spustení skôr ako neskôr.

Čo vieme o Pixel Watch?

„Know“ je jednoznačne dostatočne silné slovo pre zariadenie, ktoré bolo povráva sa (v tej či onej forme) za už niekoľko rokov, ale aj keď by bolo múdre zostať skeptický voči všetkému, určite môžeme predpokladať Pixel Watch si požičia šikovné nástroje pre zdravie a wellness od tých najlepších Fitbits sú dnes dostupné a majú kruhový dizajn s takmer žiadnymi rámami a jednou veľkou korunkou na jednej strane na navigáciu v používateľskom rozhraní bez toho, aby ste sa dotkli nezameniteľne ostrej obrazovky.

Ak je Fitbit Sense nejakým náznakom, tento zlý chlapec pravdepodobne zachráni životy pomocou ultra pokročilej technológie monitorovania EKG a zároveň bude mať prehľad o iných veciach, ako je úroveň stresu, kvalita spánku a nálady, desiatky druhov športových aktivít.

Pixel Watch sú tiež pôsobivo navrhnuté tak, aby ponúkali obrovské 32 GB internej pamäte, rovnako ako Apple Watch Series 7, čo znamená, že Google očakáva, že budete hromadiť viac vecí (až dvakrát toľko), ako majitelia Galaxy Watch a Watch 4 Classic nedokážu.
To naznačuje, že pod kapotou elegantných a pravdepodobne odolných Pixel Watch sa tiež nájde skutočne výkonný procesor, aj keď by sme (zatiaľ) nezašli tak ďaleko, aby sme predpovedali, že sa pripojí k Rodina tenzorov. Zrátané a podčiarknuté, naozaj nie vedieť v súčasnosti veľa, ale niečo nám hovorí, že budeme vo veľmi blízkej budúcnosti. Zostaňte naladení!

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment