Phone

Nintendo náhodou zdieľa nové umelecké dielo Xenoblade Chronicles 3 | Ruetir

Nintendo náhodou zdieľa nové umelecké dielo Xenoblade Chronicles 3 |  Ruetir
Written by pocox3

Hry / Facebook / Twitter / YouTube / Instagram / Správy / Discord / Fóra / Telegram

Nintendo začalo rok so všetkým, nielen kvôli exkluzívnym vydaniam pre svoju konzolu, ale aj kvôli ohláseniu nových titulov, ktoré sú na ceste. Jedným z nich je Xenoblade Chronicles 3, ktorý bol odhalený s cool cutscénou a gameplay trailerom. Odvtedy sme o ňom nepočuli, no vďaka chybe Nintenda dnes môžeme vidieť krásnu ilustráciu titulu.

Štúdio Monolith Soft už predstavilo 2 minúty obsahu z Xenoblade Chronicles 3ktorý skončil skvelým obrázkom vrátane loga a ktorý je zrejme hlavným oficiálnym artworkom hry.Práve však vyšiel najavo ďalší, ktorý Nintendo omylom uniklo.

Objavte: už je dostupné nové tričko LEVEL UP, bež si po to svoje.

Nintendo omylom zdieľalo nové umenie z Xenoblade Chronicles 3

V originálnom umení, ktoré sa objavuje v traileri, vynikajú 2 protagonisti nového dobrodružstva Noah a Mio zozadu. Nový obrázok je ešte chladnejší, pretože v jednej rovine môžeme vidieť nielen Noaha a Mio, ale aj Lanza, Eunie, Taiona a Senu, ktorí budú 6 protagonistami filmu Xenoblade Chronicles 3.

originálne umelecké dielo traileru
originálne umelecké dielo traileru

Hoci pozadie je veľmi podobné pôvodnému umeleckému dielu, nové umenie ponúka lepší pohľad na zlomený meč Mechonis a Titána z Urayy, ktoré boli prvýkrát videné v traileri na odhalenie.

Niečo dôležité, čo musíme spomenúť, je, že nový obrázok sa omylom objavil na oficiálnej stránke hry a že zodpovedná osoba bola Nintendo of America. Hovoríme to preto, že predmetné nové umenie bolo dostupné len krátky čas, keďže Nintendo by ho neskôr opravilo. Ako vždy však boli sieťoví rýchlejší a podarilo sa im zachytiť zakopnutie, as MBgov1133ktorý zdieľal ilustráciu vo vysokom rozlíšení.

V prípade, že ste to zmeškali: skontrolujte prvé detaily Xenoblade Chronicles 3.

Nové umelecké dielo (obrázok: Nintendo cez MBgov1133, reddit)
Nové umelecké dielo (obrázok: Nintendo cez MBgov1133, reddit)

Správy z Xenoblade Chronicles 3 môžu byť na ceste

Umelecké dielo, ktoré Nintendo uniklo, mohlo byť chybou a práve z tohto dôvodu ho spoločnosť mohla odstrániť. To znamená, že odstránený obrázok nemusí byť najnovší, ale skôr ukážková verzia.

Je tiež možné, že táto aktualizácia na oficiálnej stránke hry znamená, že Monolith Soft sa chystá zdieľať ďalšie informácie o Xenoblade Chronicles 3. Tento titul, ako Pokémon Scarlet and Violet, bude debutovať v druhej polovici roku 2022, takže je veľmi pravdepodobné, že sa Nintendo pripravuje na zdieľanie podrobností o ňom. Nie je teda nerozumné, že japonská spoločnosť pripravila ukážku hrateľnosti pre ďalší (zatiaľ neoznámený) Treehouse Live, tradičnú stredoročnú show, na ktorej spoločnosť predstavuje novinky o svojich pripravovaných vydaniach.

V každom prípade vás budeme informovať.

Ty čakáš Xenoblade Chronicles 3? Povedzte nám to v komentároch.

Xenoblade Chronicles 3 je vo vývoji pre Nintendo Switch a jeho debut je naplánovaný na september 2022. Ďalšie novinky súvisiace s touto sériou nájdete na tejto stránke.

Súvisiace video: Xenoblade Chronicles 3 – Upútavka na oznámenie

Zostaňte informovaní s nami na LEVEL UP.

Zdroj

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment