Phone

Nasaďte si Polar Pacer na zápästie a bežte!

Nasaďte si Polar Pacer na zápästie a bežte!
Written by pocox3

Polar Pacer je nová séria monitorov srdcového tepu prezentované fínskou značkou špecializujúcou sa na športové vybavenie pre tréning a sledovanie zdravotného stavu. Séria nesie názov rovnomenného monitora srdcového tepu, ktorý spoločnosť vytvorila na začiatku osemdesiatych rokov a je distribuovaný v dve verzie s cenami od 199 eur.

Beh je zábava pre milióny ľudí a Polar sa na nich špeciálne zameriava so sériou, v ktorej sa zaviazal „poskytovanie vedenia a podpory potrebnej na to, aby ste viedli zdravší a aktívnejší život, kompletne obnovená vysokovýkonná hardvérová platforma založená na značkovom monitore srdcovej frekvencie a výkonné tréningové nástroje pre jedinečný zážitok z behu“špecifikuje firmu vo svojej prezentácii.

Polar Pacer Pro

uvoľniť pre rasa professional poskytuje najskúsenejším bežcom pokročilé tréningové nástroje, čo podľa Polaru umožňuje “nosenie laboratória na zápästí”. Prikývnutie schopnosti tohto monitora srdcového tepu poznať maximálny objem kyslíka (VO2max), ktoré dokáže spracovať každé telo bez toho, aby muselo prechádzať laboratóriom a robiť zložité testy s maskou na bežiacom páse.

polárny vodca

Toto sú dôležité údaje pre tréning, ako aj srdcová frekvencia, ktorú samozrejme tieto hodinky podporujú, pričom prvá z a pokročilý desať-LED senzor ktoré v rôznych vlnových dĺžkach ponúkajú väčší prienik svetla a ktoré so štyrmi sľubujú veľkú presnosť bez nutnosti použitia hrudných pásov. Má aj ďalšie senzory ako GPS, výškomer, barometer, kompas s magnetometrom a akcelerometer.

Nasaďte si Polar Pacer na zápästie a bežte!  30

Polar Pacer Pro má a MIP farebný reflexný displej (nedotyková pixelová pamäť), ktorá zlepšuje viditeľnosť v jasných situáciách. Meria 1,2 palca s hrúbkou len 1,1 mm, je chránený sklom Gorilla Glass 3 a má optimalizované ovládanie podsvietenia, ktoré prispôsobuje jas obrazovky prostrediu.

Nasaďte si Polar Pacer na zápästie a bežte!  32

Polar hovorí, že obsahuje výkonnejší procesor než ktorýkoľvek z jeho predchádzajúcich vývojov a sedemkrát viac vnútornej pamäte RAM ako Polar Vantage M2. Firma sľubuje autonómiu až 35 hodín so zapnutým GPS a HR záznamom a až 100 hodín tréningu v šetriacom režime batérie s kapacitou 265 mAh.

Monitor srdcového tepu obsahuje aj niektoré funkcie inteligentných hodiniek ako ovládanie hudby a notifikácie s podporou mobilného pripojenia cez Bluetooth 5.1. Puzdro je vyrobené z hliníka a sľubuje odolnosť na “vojenskej úrovni”. Dodáva sa so silikónovým remienkom, ale všetky druhy remienkov je možné zakúpiť ako voliteľné príslušenstvo. Polar Pacer Pro je teraz k dispozícii na jeho webovej stránke v štyroch farebných prevedeniach a za cenu 299 €. Model, ktorý treba nasledovať pre pokročilý tréning, ktorý má výsadné miesto vo veľkom katalógu Polar.

Nasaďte si Polar Pacer na zápästie a bežte!  3.4

polárny vodca

Najzákladnejšia verzia série je k dispozícii na rezerváciu a znižuje cenu 199 €. Má rovnaký procesor, rovnakú výdrž batérie a rovnaký 1,2-palcový nedotykový MIP displej s natívnym rozlíšením 240 až 240 pixelov ako model Pro. Tiež rovnaké rozmery 45 x 45 x 11,5 mm a hmotnosť 40 gramov.

Polar znižuje náklady na povrchovú úpravu puzdra v porovnaní s leteckým hliníkom, snímačom srdcového tepu a ďalšími snímačmi a navigačnými funkciami najvyššieho modelu. Chýbajú mu aj niektoré cvičebné a regeneračné funkcie, hoci v tomto zmysle ponúka Polar obrovské množstvo medzi viac ako 130 profilov pre všetky druhy športovs ktorými začať trénovať so špecifickými informáciami a metrikami pre každú z nich.

Nasaďte si Polar Pacer na zápästie a bežte!  36

Polar Pacer je teraz možné rezervovať na jeho webovej stránke a bude dostupný v štyroch farebných prevedeniach za uvedenú cenu: 199 eur. Rovnako ako jeho starší súrodenec, bude mať okrem silikónového, ktorý sa dodáva s monitorom srdcového tepu, na výber veľa popruhov.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment