Phone

Mastery Challenge Pack 2, Ostara Festival, Armory a ďalšie

Two major title updates, Mastery Challenge Pack 2, Armory, and more are coming to Assassin’s Creed Valhalla in Year 2 (Image by Ubisoft)
Written by pocox3

Ubisoft oficiálne odhalil druhú časť plánu Assassin’s Creed Year 2 po Dawn of Ragnarok. Najzaujímavejšou časťou tohto plánu bude nový obsah s Mastery Challenge a Armory, ktorý Eivorovi umožní usporiadať si svoje vybavenie a vidieť ho ako súčasť osady Ravensthorpe.

Po masívne úspešnom 1. roku obsahu po uvedení na trh vrátane dvoch veľkých rozšírení, Wrath of Druids a Siege of Paris, sa Ubisoft rozhodol pokračovať v expanzii Valhally po spustení do 2. ročníka, ktorý je vôbec prvým. Assassin’s Creed.


Dve hlavné aktualizácie titulu, Mastery Challenge Pack 2, Armory a ďalšie, prichádzajú do Assassin’s Creed Valhalla v roku 2

Rok 2 Assassin’s Creed Valhalla odštartoval expanziou Dawn of Ragnarok. Rozšírenie sleduje Haviho, keď cestuje do Svartalfheimu, kráľovstva trpaslíkov, pri hľadaní svojho syna Baldra, ktorý bol uväznený ohnivým obrom Surtrom.

V hre Dawn of Ragnarok hráči nielenže čelia novým typom nepriateľov, ako sú Muspels a vracajúci sa Jortuns, ale majú aj možnosť replikovať svoje schopnosti pomocou nového zariadenia s názvom Hugr-Rip. Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na to, čo ešte príde na Valhalla Year 2.

V najbližších týždňoch máme veľa bezplatného obsahu pre Assassin’s Creed Valhalla:✅Aktualizácie dvoch titulov⚔️Mastery Challenge Pack 2 ☀️Návrat festivalu Ostara🛡️ Celá nová budova zbrojnice#Assassin’s Creed https://t.co/0yYXySia8f

Obsah Assassin’s Creed Valhalla 1. rok po vydaní priniesol do titulu mnoho nových a dobre prijatých funkcií, vrátane Mastery Challenge Pack, ktorý hráčom umožnil posunúť hranice svojich schopností a postaviť sa proti nim. Testovať rôznymi výzvami.

V 2. roku Valhalla rozširuje Mastery Challenge o Mastery Challenge Pack 2. Valhalla tiež prináša minuloročný festival Ostrata s časovo obmedzenými podujatiami a aktivitami, na ktorých sa môžete zúčastniť.

Bezpochyby najvzrušujúcejším bezplatným prírastkom do Valhally v pláne pre rok 2 bude Armory. Zbrojnica bude k dispozícii v osade Ravensthorpe v hre a umožní Eivorovi vystaviť svoju zbierku brnení. Valhalla mala pri spustení v Korytnačke niekoľko selektívnych sád brnení, ktoré povzbudzovali hráčov, aby si vylepšili svoje brnenie namiesto toho, aby ho menili na každej ďalšej úrovni.

Odvtedy však Ubisoft pridal do obchodu Helix plejádu brnenia po spustení, ktoré je možné zakúpiť prostredníctvom mikrotransakcie. Obrovské množstvo zaplateného brnenia ľahko zahanbí množstvo brnenia, ktoré je možné v hre získať.

Po tom, čo už bolo povedané, pozrime sa na plán Valhally pre rok 2.

  • Aktualizácia názvu 1.5.1 (aktualizácia hry) – 19. apríla 2022
  • Mastery Challenge Pack (režim hry zadarmo) – 19. apríla 2022
  • Festival Ostara (časovo obmedzené podujatie zdarma) – 21. apríla – 12. mája 2022
  • Aktualizácia názvu 1.5.2 (aktualizácia hry) – máj 2022
  • Zbrojnica (nová funkcia) – máj 2022

Čo očakávať od budúcnosti Assassin’s Creed?

Assassin’s Creed Valhalla je 12. hlavný diel v dekáde a pol starej franšíze. Séria prevedie hráčov rôznymi historickými miestami v rôznych časových obdobiach a predstaví akčný dobrodružný titul s otvoreným svetom na pozadí tisícročí starej tajnej vojny.

Vojna je vedená medzi dvoma frakciami, Rádom prastarých, ktorý sa neskôr stane Rádom templárov, a Neviditeľnými, známymi ako Bratstvo vrahov.

Valhalla sleduje príbeh Eivora Varinsdottira z klanu Havranov, ktorý cestuje do Anglicka so svojím klanom a bratom Sigurdom Styrbjornssonom, aby hľadali nový domov, Ravensthorpe. V Anglicku sa Eivor mieša do situácií uprostred politického napätia v severnej Umbrii, východnom Anglicku, Mercii a Wessexe.

Od Brotherhood si franšíza Assassin’s Creed viac-menej udržiava ročný plán vydávania. Zatiaľ čo franšíza sa zvyčajne vzďaľuje od tohto každoročného rolloveru, hry zvyčajne získajú približne rok podpory po uvedení na trh, vrátane jedného alebo dvoch veľkých rozšírení.

Po úspechu Valhally sa Ubisoft rozhodol rozšíriť obsah po uvedení na rok 2. Toto je prvýkrát, čo titul Assassin’s Creed získal viac ako rok podpory. Toto je však viac ako pravdepodobné posledné kolo aktualizácií pre titul, pretože by tiež mohol čoskoro prestať dostávať podporu ako Watch Dogs Legion a Ghost Recon Breakpoint.

Ubisoft mení rozšírenie Assassin’s Creed Valhalla na plnohodnotnú hru.- Kódové označenie „Rift“.- Menší rozsah.- Odohrávajúce sa v Bagdade.- Sústredené na Basima z Valhally.- Zamerajte sa na stealth hrateľnosť.- Vydanie koncom roka 2022 alebo 2023 .bloomberg.com/news/articles/… https://t.co/zeBiMGs6Kl

Ubisoft už oznámil Assassin’s Creed infinity, titul služby naživo, ktorý do titulu prinesie stály prúd nového obsahu. Podrobnosti týkajúce sa titulu sú mimoriadne vágne, okrem pravdepodobného dátumu vydania koncom roku 2023 a toho, že hlavnú úlohu by mal hrať animus.

To však nemusí byť jediný titul Assassin’s Creed na obzore. Podľa známych zasvätencov z odvetvia bude ďalší titul z tejto franšízy, ktorý je momentálne vo vývoji pod kódovým označením „RIFT“, nasledovať Basima do Bagdadu pred udalosťami vo Valhalle.

Titul bol pôvodne plánovaný ako štvrté rozšírenie pre Valhallu, no neskôr bol rozšírený na plnohodnotný hlavný titul s očakávaným dátumom vydania koncom roka 2022 alebo začiatkom roka 2023.


About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment