Phone

Hasbro kupuje D&D Beyond Digital Toolset

Hasbro kupuje D&D Beyond Digital Toolset
Written by pocox3

Hasbro dnes oznámilo, že kúpi D&D Beyond the Dungeons & Dragons Fifth Edition Digital Toolset and Library.

Oznámenie bolo urobené prostredníctvom Hasbro’s Investor News Feed, po ktorom nasledoval príspevok na oficiálnej webovej stránke Dungeons & Dragons.

“Dungeons & Dragons a D&D Beyond sa vždy cítili ako súčasť tej istej rodiny,” uvádza sa v oznámení D&D. “Preto sme nadšení, že môžeme privítať všetkých v D&D Beyond, aby sa k nám oficiálne pripojili na Wizards of the Coast a spojili dva tímy, ktoré sa snažia pokračovať v tom, aby sa Dungeons & Dragons ľahko hrali a boli prístupné pre každého!”

Čo je dôležitejšie, vyzerá to tak, že súčasní členovia D&D Beyond sa nemusia báť, že stratia prístup k svojmu katalógu kampaní, vytvoreným postavám alebo zakúpeným knihám.

„Pravdepodobne sa pýtate, aká zmena by mohla nastať v dôsledku toho, že sa tieto dva tímy spojili,“ píše Wizards, „aby bolo jasné: nemáme v úmysle prestať podporovať D&D Beyond. Nákupy, ktoré ste urobili, postavy, ktoré ste vytvorili, a kampane, ktoré ste spustili, nikam nevedú.“

WizKids’ Gargantuan Tiamat je najväčším mini D&D

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment