Phone

Chyťte lesklých Pokémonov v hre Pokémon Legends: Arceus Mass Outbreaks a Massive Mass Outbreaks

Chyťte lesklých Pokémonov v hre Pokémon Legends: Arceus Mass Outbreaks a Massive Mass Outbreaks
Written by pocox3

Naučte sa, ako čo najlepšie využiť Hromadné prepuknutia a Hromadné Hromadné prepuknutia, aby ste dokončili svoj Pokédex a chytili ťažko nájditeľných Pokémonov.

Ahľadáš vzácnych pokémonov Pokémonské legendy: Arceus pridať do svojho tímu? Alebo pracujete na dokončení svojho Pokédexu? Možno je to lesklý Pokémon, ktorý pošteklí vašu fantáziu. Bez ohľadu na váš motív, ak lovíte Pokémonov v Hisui, budete chcieť využiť masívne prepuknutia a masívne ohniská v tejto oblasti. Tieto udalosti predstavujú veľké skupiny divokých Pokémonov a môžu zahŕňať takmer všetkých Pokémonov, ktorí sa nachádzajú v regióne Hisui. Ponúkajú tiež vyššiu šancu stretnúť sa s lesklým Pokémonom –a sú skvelým spôsobom, ako nájsť alfa pokémonov (vrátane Shiny!). Tu je návod, ako môžete z týchto prílevov Pokémonov vyťažiť maximum.

Keď už urobíte dostatočný pokrok Pokémonské legendy: Arceus, strážca pri prednej bráne – Ress – vás občas upozorní, že bolo hlásené masívne prepuknutie choroby, kým odídete na exkurziu z Jubilife Village. Keď sa otvorí obrazovka s mapou, uvidíte ikonu Pokémona, ktorá vám povie, ktorí Pokémoni sa zhromažďujú a kde ich nájdete.

Počas masívneho prepuknutia sa na určitom mieste na obmedzený čas objaví veľa Pokémonov rovnakého druhu. Hoci sa naraz neobjavia viac ako štyria Pokémoni, ďalší sa objaví krátko po tom, ako jedného chytíte alebo porazíte. Celkovo môžete očakávať, že narazíte na približne tucet Pokémonov. Hromadné epidémie skončia, keď chytíte alebo porazíte dostatok Pokémonov, ale môžu sa skončiť aj vtedy, ak sa vrátite do Jubilife Village alebo vypnete hru.

Tieto masívne ohniská môžu obsahovať vzácne druhy Pokémonov, ktoré sa bežne vo voľnej prírode často nevyskytujú, ako napríklad prvý partner Pokémon v regióne Sinnoh (Turtwig, Chimchar a Piplup), menší Pokémon (ako Pichu, Cleffa a Happiny), Rotom, a Hisuian Zorua. Môžete sa tiež stretnúť s Pokémonmi, ktorí sa môžu vyvinúť na Pokémonov, ktorí majú veľmi vysoké štatistiky, ako Gible a Goomy, ktorí sa nakoniec vyvinú na Garchompa a Goodru.

Ak potrebujete vykonať výskumné úlohy pre konkrétny druh Pokémonov, hromadné vypuknutia môžu byť mimoriadne užitočné, najmä pri plnení výskumných úloh, ktoré zahŕňajú chytenie alebo porazenie určitého počtu Pokémonov. A samozrejme, masívne ohniská sú najlepším spôsobom, ako nájsť lesklých Pokémonov, ale o tom budeme hovoriť podrobnejšie nižšie.

nedávno Pokémonské legendy: Arceus dostal bezplatnú aktualizáciu obsahu nazvanú Daybreak (Ver. 1.1.0), ktorá zaviedla masívne masové ohniská – udalosť, pri ktorej sa v tej istej oblasti vyskytujú viaceré masové ohniská. Tieto javy sa však vo vašej hre nezačnú objavovať, kým neuvidíte záverečné titulky hry. Po návrate do hry sa vydajte do High Camp v Obsidian Fields, kde nájdete Mai a jej partnera Pokémona, Munchlaxa. Dá vám Demand 95: A New Anomaly, ktorá začína sériu udalostí, ktoré vás privedú k vyšetrovaniu týchto záhadných masívnych masových prepuknutí.

Keď dokončíte túto rozsiahlu líniu úloh končiacu Request 102: Dawn, občas sa pri odchode z Jubilife Village objavia masívne ohniská. Rovnako ako predtým, Ress vás upozorní, ak prebieha masívna masová epidémia, a na obrazovke mapy sa zobrazí niekoľko ikon predstavujúcich Pokémonov, ktorí boli uvoľnení vo veľkých množstvách. Na rozdiel od masových prepuknutí však nebudete môcť vidieť, ktorí Pokémoni tvoria samostatné ohniská v Jubilife Village.

Aj keď je v každej lokalite menej Pokémonov, ako by ste našli počas masového prepuknutia, viaceré body záujmu pri masívnych masových prepuknutiach vám umožňujú rýchlo vyhľadať mnoho rôznych Pokémonov. Navyše, takmer každý Pokémon, ktorý možno nájsť v regióne Hisui, sa môže objaviť v masívnom masovom prepuknutí. Nebudú obsahovať legendárnych Pokémonov alebo Pokémonov ako Porygon alebo Weavile, ale budú môcť obsahujú extrémne vzácnych Pokémonov ako Unown, Spiritomb a prvého Pokémona z regiónu Hisui (Rowlet, Cyndaquil a Oshawott).

Aj keď spočiatku nebudete vedieť, ktorého Pokémona nájdete počas týchto masívnych prepuknutí, kým necestujete na každé miesto v postihnutej oblasti, identitu Pokémona môžete odhaliť tak, že dáte Mai’s Munchlax päť plodov Aguav. Rozhodne to stojí za to, pretože masívne masové epidémie trvajú len obmedzený čas a pravdepodobne budete môcť navštíviť iba niekoľko miest, kde sa ohnisko nákazy stratí. S pomocou Munchlax si môžete uprednostniť, na ktorých Pokémonov sa chcete zamerať.

Tiež si všimnete, že niektoré ikony Pokémonov na mape budú mať vedľa seba ďalší symbol. Ak je označená hviezdičkou, po chytení alebo porazení počiatočných vĺn sa objaví ďalšia skupina Pokémonov. Táto sekundárna skupina môže predstavovať vyvinutú formu Pokémona, ktorý sa tam prvýkrát objavil, alebo skupinu alfa Pokémonov, tiež rovnakého druhu, ktorý sa tam prvýkrát objavil. Títo alfa Pokémoni majú dokonca šancu stať sa lesklým Pokémonom!

Ak existuje symbol Berry, pravdepodobne zarobíte bobule Aguav chytením a bojom proti Pokémonom. Samozrejme si budete chcieť ponechať zásobu týchto bobúľ, aby ste ich dali Mai’s Munchlax, takže z času na čas nezabudnite navštíviť tieto ohniská, aj keď neobsahujú Pokémona, ktorého práve hľadáte.

Vzhľadom na veľký počet Pokémonov a rozmanitosť rôznych druhov, ktoré sa objavujú počas masívnych masových prepuknutí, sú skvelým zdrojom na dokončenie vášho tímu a vášho Pokédexu.

Mať v tíme jedného alebo dvoch (alebo šiestich!) lesklého pokémona je vždy potešením. Títo ťažko dostupní, rôznofarební Pokémoni sú zábavným spôsobom, ako ukázať, ako ste odhodlaní chytiť Pokémonov. Pokiaľ nie ste extrémne
musíte však mať šťastie veľmi venovaný nájdeniu jedného. Nie je nezvyčajné hrať hru Pokémon desiatky hodín bez toho, aby ste sa stretli s jediným z týchto nepolapiteľných Pokémonov. Napriek tomu existujú spôsoby, ako drasticky zlepšiť svoje šance na nájdenie lesklého Pokémona, a ako sme už spomenuli, masové a hromadné prepuknutia choroby sú určite správna cesta. Pokémonské legendy: Arceus.

Si ďaleko, ďaleko s väčšou pravdepodobnosťou sa stretnete s lesklým Pokémonom počas masívneho prepuknutia choroby, ako s jediným vo voľnej prírode. Šance nie sú také vysoké ako pri masívnom masovom prepuknutí, ale stále sú výrazne lepšie ako by boli inak! So širšou škálou potenciálnych lesklých pokémonov, ktorých môžete prenasledovať počas masívnej masovej epidémie, je tu aj pridané vzrušenie z ponáhľania sa zo skupiny do skupiny, aby ste videli, čo môžete nájsť.

Existuje tiež niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste si pri pátraní po Shiny Pokémonoch získali ďalšiu výhodu. Šancu, že stretnete lesklého Pokémona, zvýšite zvýšením úrovne výskumu tohto Pokémona na 10 (táto šanca sa ešte o niečo zvýši, ak potom splníte všetky výskumné úlohy tohto Pokémona). Potom, ak môžete zvýšiť všetky Na úrovni výskumu Pokémonov na 10 vás profesor Laventon odmení lesklým kúzlom, ktoré ešte viac zvýši vaše šance na nájdenie lesklého Pokémona vo voľnej prírode.

Pamätajte, že aj počas prepuknutia sú Shiny Pokémoni pomerne vzácni. Nebuďte frustrovaní, ak na jeden hneď nenarazíte – držte sa ho a nakoniec ho nájdete!

Massive Mass Outbreaks a Massive Mass Outbreaks sú pekné nové zvraty pri love divokých Pokémonov. Využite to a váš Pokédex a váš tím budú čoskoro vyzerať skvele.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment