Phone

Alarm žiarenia smartfónu, tento telefón je pre naše zdravie nebezpečnejší

Alarm žiarenia smartfónu, tento telefón je pre naše zdravie nebezpečnejší
Written by pocox3

Nedávne vystavenie mobilných telefónov žiareniu je mimoriadne nebezpečné pre ľudské zdravie. Ale je tu niečo mimo.

Mobilné telefóny sú od svojho vzniku jednou z najnebezpečnejších foriem kontrahujúceho žiarenia.

Adobe Stock

V skutočnosti sa vyskytli prípady, keď sa ľudia začali cítiť zle v dôsledku vyššie uvedeného nadmerného používania mobilných telefónov. Okrem čisto psychologického aspektu spôsobujú mobilné telefóny ďalšie vážne problémy pre naše fyzické zdravie.

Hlavné značky telefónov často konkurujú zástancom nového, veľmi avantgardného modelu mobilného telefónu. Keď sú spotrebitelia spokojní s takouto konkurenciou, nemali by byť sklamaní. Ide skrátka o ochranu svojho zdravia zameraním sa na modely, ktoré sú pre vás menej nebezpečné. Našťastie však existujú skutočnosti, ktoré akceptujú túto zodpovednosť a varujú spotrebiteľov, ako len môžu.

Hovoríme konkrétnejšie Nemecký Spolkový radiačný úrad, teda nemecký Spolkový úrad pre radiačnú ochranu. Podľa tejto organizácie teda existuje model mobilného telefónu, ktorý z hľadiska vyžarovania prekračuje povolenú úroveň. Platforma, ktorá zverejnila takýto vynález Android Central. Medzitým by sme sa chceli trochu odkloniť od toho, čo bolo doteraz povedané, a vyzdvihnúť dve novinky, ktoré sa vždy spájali so svetom telefónu. Prvým trikom je zistiť, či nám naše kontakty na WhatsApp klamú. Druhá je zároveň zaujímavá Dobre skrytá možnosť, vďaka ktorej Jigsaw beží oveľa rýchlejšie. No, po tejto malej zátvorke sa dostávame k časti, kde hovoríme o šťastnom médiu.

Nekupovať žiarenie a mobilné telefóny je veľmi nebezpečné

Správa, o ktorej chceme hovoriť, je vďaka stránke Controcorrenteonline.it. Nie každý to vie, keď uvažuje o kúpe najnovšieho módneho mobilného telefónu, ale existujú pravidlá, ktoré regulujú výrobu mobilných telefónov. Aby bolo jasné, niektoré z týchto zariadení by sa mali zvážiť hodnoty SAR. Hovoríme o hodnotách, ktoré sa zaoberajú emisiou žiarenia prostredníctvom mobilných telefónov. Vyzerá to skôr ako iOS ako iOS Android je v tomto smere veľmi nebezpečný. Zrejme takýto vynález viedol k búrlivej diskusii, ktorá zasiahla hlavné značky vyrábajúce tieto operačné systémy. Android telefóny skrátka takéto štandardy nespĺňajú.

To však nie je všetko. Našťastie je stále v stave obnovy a presne to sa podarilo. Android Central Redaktor štúdie Bangles Times. Spoločnosť vykonala akýsi výskum na všetkých mobilných telefónoch, ktoré nespĺňajú rovnaké štandardy. Aby bolo jasnejšie, hovoríme o stanovení konkrétneho pravidla Federal Communications Commission. Táto organizácia, známa aj ako FCC, vytvorila bránu k žiareniu 1,6 W/kg Ale, ako sa predpovedalo vyššie, existuje mobilný model, ktorý prekračuje hranicu. Rozprávať sa o Motorola Edge, Vyrobené v roku 2020. Podľa nemeckého federálneho úradu pre radiáciu toto zariadenie vytvára stupnicu ekvivalentnú meraniu SAR1,79 W/kg

Naozaj existuje riziko zranenia?

Bližšie skúmanie štúdie však odhalilo, že kritérium SAR patrí Spojeným štátom. Na rozdiel od tohto kontinentu je však tento mobil v Európe presne v poriadku. Dôvod bude čoskoro upresnený: Maximálny limit SAR v európskych krajinách je 2 W/kg. Na druhej strane stále neexistujú presvedčivé dôkazy o schopnosti ľudí s takýmto mobilným telefónom spôsobiť zdravotné problémy. Ako je však uvedené vyššie, pred kúpou nového mobilného telefónu Vždy je dobré informovať sa o žiarení, ktoré vyžaruje. Navyše, menšie používanie toho istého zariadenia nám prospeje po psychickej stránke, no predídeme aj väčším fyzickým problémom. Morálka príbehu: Nikdy nepodceňujte mobilný telefón!

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment