Phone

Ako môže Destiny 2 zlepšiť relevanciu Glaives v reálnom živote

Ako môže Destiny 2 zlepšiť relevanciu Glaives v reálnom živote
Written by pocox3

Aj keď som si užil veľa zábavy s mojím glaive, odkedy ma Destiny 2 nechal vyrobiť počas kampane Witch Queen, nemôžem tvrdiť, že A) naozaj jeden glaive je dokonca celkom dobrý, The Enigma, a B) glaives nie sú životaschopné, alebo aspoň nie sú lepšie ako ich alternatívy.

Destiny 2 na nás chystá veľkú záplatu pre nasledujúcu sezónu, pričom niekoľko poznámok príde budúci týždeň počas TWAB a dúfajme, že tam niečo je na mečoch a aké sú vyleštené, pretože už skutočne boli nerfoval aspoň raz v tejto sezóne so zmenami na odstránenie glaive. A keď už hovoríme o odstraňovaní glaive, tento mod zmizne na konci sezóny, takže glaives bude ešte menej životaschopný ako predtým. Nie ideálne.

Ako teda leštíte meče? Nižšie uvediem veľké množstvo možných možností. neočakávam všetko tieto návrhy použiť súčasne, keďže ich poskladaním dohromady by sa OP glaives pravdepodobne vytvorili pomerne rýchlo, ale práve takéto veci som si všimol pri používaní glaives, ktoré by som naozaj rád videl zmenené.

Rýchlosť projektilu – Enhanced Impulse Amplifier na Enigme je jediný dôvod, prečo túto vec skutočne používam, keďže glaive projektily cítia hrozné bez tohto. Takto rýchlo by sa projektily mali cítiť na začiatku, pretože je potrebné dramaticky zvýšiť rýchlosť bez potreby Impulzu (ktorý momentálne nemôže bežať na žiadnom inom glaive).

Žiadne náplne “Možno je to trochu divoký návrh, ale možno… nemusíme znovu nabiť glaive?” Prebíjanie zbrane na blízko znie v prvom rade zásadne hlúpo a nerobíme to s mečmi, tak prečo glaives?

Výhody pre poškodenie zblízka – Stále je dosť neintuitívne, že toľko výhod poškodenia sa nevzťahuje na skutočné poškodenie glaive zblízka. Frenzy a Rampage by mali zvýšiť nielen poškodenie projektilov, ale aj skutočné poškodenie glaive na blízko, čo v súčasnosti neplatí.

Energia na blízko – Ak si ponecháme štít a systém výroby energie, glaive by mal získať aspoň nejaké množstvo energie pri zásahoch na blízko a zabitiach. Možno menej ako pri projektilovej streľbe, ale Niečo.

Exotika – Tieto tri položky vyžadujú viac-menej prepracovanie zhora nadol, aby to neboli tri najhoršie zbrane v hre. Nabite energiu, potom znova nabite, potom prepnite režimy a potom vystrelte, aby ste aktivovali perk. Jedinečná exotika je neohrabaná a pôsobí hrozne. . Tie je bezpodmienečne potrebné zefektívniť a zamerať na OP, než aby boli absurdne poddimenzované a nelogické využívať alebo premrhať exotický slot.

Vrodená ochrana pred poškodením – Aj keď viem, že glaives majú štít, ktorý vám umožní priblížiť sa k nepriateľom, ktorí by vás inak mohli zabiť, určite to netrvá dlho a v podstate pri obsahu na vysokej úrovni je to len čistá samovražda d byť na dosah mečov. “. častejšie. Ovládanie glaive by vám nakoniec malo poskytnúť nejaký druh ochrany pred poškodením, aby ste neboli okamžite vyhodení do vzduchu, keď sa pokúsite niečo zasiahnuť. Meče mali vždy tento problém do určitej miery, ale meče sú tiež ťažké a nesnažte sa konkurovať fúziám, ostreľovačom a brokovniciam. Ak chcete urobiť glaive vaším špeciálnym, potrebuje poriadne vylepšenia, aby bol v neskoršej hre aj menej životaschopný v porovnaní s inými možnosťami.

Pozri, myslím, že meče sú zábavné. Bol som nadšený, keď som svoju Enigmu prešiel legendárnou kampaňou. Ale čiastočne to bolo s vylepšeniami, ako je odstránenie Glaive, aby to bolo užitočnejšie, a zatiaľ som žiadny z ostatných štyroch Glaive nepoužil žiadnym zmysluplným spôsobom, pretože Exotics sú hrozne zlé a Lubrae’s Ruin nemôže spustiť Impulzný zosilňovač.

Len hovorím, že dúfam, že budúci týždeň uvidíme veľkú glaive buff sekciu v ukážke patchu. V opačnom prípade uvidíme, ako celá hromada mečov pôjde priamo do koša, len čo sa rozbehne ďalšia sezóna.

Nasleduj ma na Twitteri, YouTube, Facebook a instagram. Prihláste sa na odber môjho bezplatného týždenného spravodaja o obsahu, Boh sa valí.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller a Pozemšťanská trilógia.

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment