Phone

5 hier ako Genshin Impact na hranie na PC a Androide (apríl 2022)

Android and PC gamers have a lot to choose from (Image via miHoYo, Google, and Microsoft)
Written by pocox3

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa hráčovi môže páčiť Genshin Impact, ale chce si zahrať inú hru, ako je táto na PC alebo Androide. Niektoré z nich zahŕňajú:

  • Chcú krásnu paralelnú hru
  • Z toho či onoho dôvodu opustili Genshin Impact a chcú sa poškriabať, aby si to zahrali
  • Čakajú na ďalšiu veľkú aktualizáciu

Android a PC hráči majú množstvo úžasných hier, ktoré si môžu vyskúšať. Tento článok sa zameria na hry, ktoré majú aspoň niekoľko z týchto kvalít, ktoré má aj najobľúbenejší titul od miHoYo:

  • Karikatúry a všeobecná estetika
  • Gacha prvky
  • Prieskum v 3D svete
  • Akčné RPG prvky
  • Musí byť k dispozícii pre Android alebo PC

Toto nie sú jediné alternatívy k Genshin Impact, ale sú to niektoré z tých pozoruhodnejších, o ktorých by hráči mali aspoň raz premýšľať.


Päť hier na PC a Android podobných Genshin Impact

5) The Legend of Neverland (Android)

Mnoho cestovateľov nazývalo hru „klonom Genshin Impact“. Aj keď nepochybne existujú určité podobnosti medzi The Legend of Neverland a Genshin Impact, tieto podobnosti môžu niektorých hráčov prinútiť, aby si to overili. Prinajmenšom by to pomohlo niektorým fanúšikom oceniť tvrdú prácu, ktorú do tejto najnovšej hry vložili.

Táto hra má na Google Play skóre 4,5 z 5 s viac ako 112 000 recenziami, takže nejde len o povrchný klon. Beží lepšie na zariadeniach nižšej kategórie ako úspešný titul od miHoYo a je to skôr MMO ako štandardné akčné RPG.

Poznačiť: Ak sa vám zobrazí „Táto položka nie je vo vašej krajine dostupná“, môžete si ju stiahnuť pomocou siete VPN alebo nájsť jej súbor APK online, ak vás táto hra zaujíma. Platí to aj pre nasledujúce hry v tomto zozname.


4) Rise of the Monster Hunter (PC)

Séria Monster Hunter je prakticky synonymom žánru akčných RPG. Genshin Impact má niektoré prvky akčného RPG, ale Monster Hunter pravdepodobne robí lepšiu prácu, aby bola celková hra príjemnejšia.

V tejto hre je množstvo zbraní a nepriateľov, ktorým je potrebné čeliť, čím sa niekoľko bitiek navzájom líši. V hre Monster Hunter Rise nie je žiadny gacha, takže pri získavaní dobrých jednotiek alebo zbraní sa netreba spoliehať na šťastie. Ak chce niekto stráviť v hre stovky hodín od začiatku do konca, potom je Monster Hunter Rise skvelou voľbou, ktorú treba zvážiť.

Táto hra nedávno získala na Steame „veľmi pozitívne“ recenzie. Má tiež demo, ktorú si hráči môžu vyskúšať, hoci celá hra stojí 59,99 dolárov.


3) Fate/Grand Order (Android)

Táto hra má zvyčajne postavy otočené nabok, pričom ich Noble Phantasm zahŕňa krátky strih spolu s niekoľkými šikovnými animáciami (Image via Aniplex)
Táto hra má zvyčajne postavy otočené nabok, pričom ich Noble Phantasm zahŕňa krátky strih spolu s niekoľkými šikovnými animáciami (Image via Aniplex)

Jadro hry Fate/Grand Order (často skracované ako FGO) je veľmi odlišné od Genshin Impact. Oba tituly sú však veľmi obľúbené anime gacha hry s množstvom zberateľských postáv (mužských a ženských).

Hráči, ktorí chcú hrať niečo iné ako Genshin Impact v systéme Android, môžu chcieť hrať hru iného žánru. V tom prípade je FGO ideálny titul na vyskúšanie. Ide o ťahové RPG, kde hráč zostaví tím piatich postáv (plus jedna postava od vášho priateľa).

Každá postava má až tri zručnosti a niečo, čo sa nazýva Noble Phantasm, čo je podobné ako Elemental Burst od Genshina Impacta. Combat sa spolieha na malý balíček kariet príkazov (Buster, Arts a Quick), ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať príliš náhodné, no do hry to pridáva ďalšiu vrstvu stratégie.

Je to tiež oveľa štedrejšie ako Genshin Impact, pokiaľ ide o narodeniny a iné darčeky. V službe Google Play má momentálne hodnotenie 4,4 z 5 hviezdičiek.


2) Honkai Impact 3e (PC a Android)

Snímka obrazovky stránky Steam (obrázok cez miHoYo)
Snímka obrazovky stránky Steam (obrázok cez miHoYo)

Ďalší titul od miHoYo, Honkai Impact 3rd, je populárna hra s mnohými podobnosťami s Genshin Impact. Celkový boj je v tejto hre plynulejší a okázalejší, čo je výhodou pre fanúšikov skvelých akčných sekvencií. Je to veľkorysý F2P titul, hoci má gacha prvky.

Treba poznamenať, že hrateľné obsadenie hry je takmer výlučne ženské. Cestovatelia, ktorí dúfajú, že dostanú postavy podobné Childeovi alebo Ayatovi, budú v tomto prípade určite sklamaní.

Napriek tomu si mnohí fanúšikovia hry pochvaľujú jej príbeh, takže stojí za to si ju pozrieť bez toho, aby sme sa tu kazili. Na Androide má hodnotenie 4,3 z 5 a na Steame v poslednej dobe „prevažne pozitívne“.


1) Immortals Fenyx Rising (PC)

Niektorí hráči Genshin Impact sú nadšení myšlienkou preskúmať nový 3D svet. Immortals Fenyx Rising je skvelá počítačová hra, ktorá sa môže poškriabať, pretože má svet plný hádaniek a príbehov s komédiou.

Táto hra a Genshin Impact sú zjavne inšpirované Legend of Zelda: Breath of the Wild. Táto hra však nie je oficiálne dostupná na PC ani na Androide, takže niektorí hráči si ju možno ani nemali možnosť zahrať.

Immortals Fenyx Rising nie je k dispozícii pre Android, ale je k dispozícii na PC prostredníctvom obchodu Epic Games Store.


Poznámka: Tento článok odráža osobné názory autora.Editoval Sijo Samuel Paul

Otázka: Myslíte si, že Genshin Impact je najlepšia hra všetkých čias?

Zatiaľ 6 hlasov

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment