Phone

5 aplikácií pre Android, ktoré si tento týždeň nemôžete nechať ujsť

AAW The Ancentral Legacy screenshot
Written by pocox3

Snímka obrazovky AAW The Ancentral Legacy

Vitajte v 428. vydaní týždenníka Android Apps Weekly. Tu sú titulky z minulého týždňa:

  • Google žaluje muža za používanie jeho služieb Google na zlé veci. Muž založil webovú stránku na adopciu psov na tvár, bral peniaze od klientov a nikdy nedoručil šteniatka. Ten chlap tiež používal Gmail, Google Voice a ďalšie služby na vykonávanie tohto špinavého podnikania. Google zareagoval tým, že chlapíka zažaloval a my sme z toho nemohli byť šťastnejší.
  • Bezpečnostný výskumník našiel súpravu SDK, ktorá odosielala veľké množstvo údajov americkému dodávateľovi obrany. Tieto aplikácie nahlásil Googlu a Google ich odstránil. Predpokladá sa, že aplikácie so súpravou SDK boli stiahnuté viac ako 60 miliónov krát v rôznych žánroch aplikácií. Kliknutím na odkaz sa dozviete viac, ale buďte si istí, že aplikácie sú už preč.
  • Google Photos Unlimited je späť, no nie je zadarmo. Google oznámil nový plán Google One v hodnote 15 dolárov mesačne. Zahŕňa 2 TB dát pre Disk Google, ako aj neobmedzené zálohovanie fotografií a videí. Zdá sa, že toto je koniec hry pre Fotky Google. Google tvrdí, že prevádzka služby je pomerne nákladná, čo umožňuje spoločnosti Google ju primerane financovať. Znie to ako výhodná ponuka, najmä so všetkým tým extra cloudovým úložiskom.
  • Plex vydal aktualizáciu, ktorá je skutočne úžasná. Umožňuje vám pripojiť sa k rôznym službám na streamovanie videa, takže môžete sledovať video z ktorejkoľvek z nich bez toho, aby ste museli prepínať aplikácie. Teraz je k dispozícii pre všetkých používateľov okrem Roku. Používatelia Roku musia počkať o niečo dlhšie. Spýtali sme sa našich čitateľov, či sa im Plex páči, a väčšine z nich áno, takže sme radi, že takáto skvelá aktualizácia bola vydaná toľkým ľuďom.
  • Samsung odhalil ďalšiu časť veľkého škrtiaceho debaklu, ktorý sa odohráva tento rok. Samsung hovorí, že škrtí svoje telefóny, aby zabránil prehriatiu. Nové čipy Spadragon 8 Gen 1 zjavne spôsobujú problémy s prehrievaním, keď sú ponechané na plný plyn. Kliknutím na odkaz sa dozviete viac.

Bonju

Cena: zadarmo

Snímka obrazovky Bonju 2022

Bonju je druh sociálnej siete pre ľudí, ktorí veľa cestujú. Všade nájdeš priateľov a Bonju ti pomôže zistiť, kde všetci sú. Upozorní používateľov, keď ste v rovnakom meste ako priateľ, aby ste ich mohli kontaktovať. Toto je základná funkcia aplikácie. Je to relatívne málo, ale svoju prácu robí lepšie ako bežné aplikácie sociálnych médií. Samozrejme, či sa vám to páči alebo nie, závisí od toho, či dokážete prinútiť svojich priateľov, aby to používali. Má potenciál.


Dedičstvo predkov

Cena: Zadarmo / 3,99 dolárov

The Ancestral Legacy je najnovšia hra od Buff Studios. Toto sa považuje za mysteriózny triler a vizuálny román. Hráči sa prepracúvajú príbehom a rozhodujú sa v kľúčových bodoch zápletky. Rozhodnutia, ktoré urobíte, ovplyvňujú výsledok hry. Niektoré ďalšie funkcie zahŕňajú úspechy, viaceré konce a viaceré príbehové vetvy. Pri našom testovaní to fungovalo dobre a fanúšikov tohto žánru by to malo poškriabať.

Snímka obrazovky Wisdom 2022

Wisdom je druh svojpomocnej aplikácie. Umožňuje vám zdieľať a prijímať rady týkajúce sa rôznych životných výziev vrátane vecí, ako je zarábanie peňazí, zlepšenie fyzického alebo duševného zdravia a podobne. Je to komunitná aplikácia, ktorá vám umožňuje pomôcť alebo získať pomoc v závislosti od toho, čo chcete robiť. Toto je jedna z tých aplikácií, ktoré môžu alebo nemusia pomôcť v závislosti od toho, kto a ako ste. Má veľký potenciál a zdá sa, že sa mu páči.


Brave Soul: Frozen Dungeon

Cena: hranie zadarmo

Brave Soul: Frozen Dungeon je mobilné RPG s prvkami gacha. Hráči dostanú tím hrdinov, ktorých použijú na boj so skupinou darebákov. Počas hry si svojich hrdinov vylepšujete a pokračujete v hre. Obsahuje jednoduché bitky, viac ako 100 hrdinov na zbieranie a množstvo vecí, ktoré môžete robiť. Niekomu sa nemusí páčiť jednoduchosť niektorých častí a my to chápeme. Je to však pekná strata času s trochu väčšou hĺbkou ako niečo ako nečinné RPG. Zdá sa, že vývojári pracujú na niektorých chybách, ktoré spôsobujú sekanie animácií, ale inak to na našich testovacích zariadeniach fungovalo dobre.


FileShadow

Cena: Bezplatná skúšobná verzia / 7 až 15 dolárov mesačne

Snímka obrazovky FileShadow 2022

FileShadow je zaujímavá aplikácia na správu súborov. Funguje to podobne ako Resilio Sync alebo NextCloud, s výnimkou toho, že je zameraný na produktivitu namiesto vlastného cloudového úložiska. V podstate si aplikáciu nainštalujete do telefónu a počítača. Odtiaľto môžete spravovať súbory na oboch zariadeniach z oboch zariadení. Môže tiež zhromažďovať vaše e-mailové prílohy a ďalšie položky, aj keď táto funkcia je spoplatnená. Odtiaľ môžete presúvať súbory, spravovať ich, organizovať ich alebo robiť čokoľvek, čo chcete. Pre viac funkcií môžete dokonca triediť alebo filtrovať podľa typu súboru. Zdá sa, že je to celkom slušné, aj keď vyžaduje predplatné.


Ak sme zmeškali nejaké dôležité novinky z aplikácie alebo hry pre Android, povedzte nám o tom v komentároch.
Ďakujem za prečítanie. Skúste aj tieto:

About the author

pocox3

poco lofya max founder of swahli afya and creater content I am from kenya in the north to the southern border of Tanzania in the south. kiSwahili or Kiswahili

Leave a Comment